Usuń tę notatkę

Nowy serwer Uga Buga Zapraszamy do dyskusji naarkforum

Serwer UgaBuga [PL]

Napisany przez yorimo, 04-19-2017, 09:27
Serwer UgaBuga [PL]

Offline yorimo

Już niebawem nowy serwer ! Nasz specjalny serwer przewidziany docelowo na 60 slotów. Tylko Polski.
Już teraz prosimy was o pytania i propozycję o serwerze.
[Obrazek: ugabuga.png]

Docelowo na start nasz serwer Uga Buga będzie miał:

• Domyślne ustawienia serwera
  • Serwer od 30 - 60 slotami
  • Mapa podstawowa
  • Serwer wykupiony na 2 lata (nie ma co się bać, że serwer padnie po kilku miesiącach)
  • Wipe na specjalne życzenie graczy.
Odpowiedz

Offline RUSHB

60 slotów to dużo - znajdzie się tyle Polaków ? Big Grin
Ja mam sugestię: Może XP x5 byście dali ?
Odpowiedz

Offline Wun

Cześć, cześć.
Hmm, pierw to sie trzeba zastanowić PVP czy PVE, ja bym raczej wolał PVP z ogarniętym regulaminem. Mapa oczywiście The Island, mnożnik x5 byłby fajny (weekedny x10). Co do modów: bezkolizyjne struktury (S+), ORP 2 i ewentualnie do tego większe stakowanie. Pomysły na regulamin, pvp w godzinach 15-21 w tygodniu, na weekendy od 12 do 22. Zakaz rajdowania nowych graczy (do 40-50lvl'a lub do metalowej bazy), zakaz przewożenia quetzalem rexów,spinek i golemów (o ile będzie mod). Dodatkowo bym ograniczył ilość osób w trajbie do 3-4.
Małe pytanie o TS'a, czy będzie ? a może już jest ? bo nie widzę Big Grin
Odpowiedz

Offline yorimo

(04-19-2017, 19:08)Wun napisał(a): Cześć, cześć.
Hmm, pierw to sie trzeba zastanowić PVP czy PVE, ja bym raczej wolał PVP z ogarniętym regulaminem. Mapa oczywiście The Island, mnożnik x5 byłby fajny (weekedny x10). Co do modów: bezkolizyjne struktury (S+), ORP 2 i ewentualnie do tego większe stakowanie. Pomysły na regulamin, pvp w godzinach 15-21 w tygodniu, na weekendy od 12 do 22. Zakaz rajdowania nowych graczy (do 40-50lvl'a lub do metalowej bazy), zakaz przewożenia quetzalem rexów,spinek i golemów (o ile będzie mod). Dodatkowo bym ograniczył ilość osób w trajbie do 3-4.
Małe pytanie o TS'a, czy będzie ? a może już jest ? bo nie widzę Big Grin

Oczwiście PVP, co do mnożnika to mam mieszane uczucia. Na początku lepiej niech każdy w wolnym tempie dochodzi do swojej rozbudowy. Szczególnie , że na początku raidy i inne niechciane losy będą rzadkością.
TS będzie na pewno, ale to w momencie ruchu stałego 20+ . Regulamin oczywiście też powstanie. Modów raczej nie przewidujemy na razie, ale to wyjdzie w praniu. Klasyczny zwykły poczciwy ARK jest naprawdę najlepszy. Na pewno na początku. Jest to 1 serwer więc do klasycznego bardziej zachęcam. Cały skonfigurowany i gotowy serwer zostanie pokazany gdzieś w okolicy majówki...Wtedy zapewne ruch na serwerze będzie wprost proporcjonalny do ruchu na forum - na co liczymy. W pszyszłości planujemy więcej serwerów, ale skupmy się na tym.

Mnożniki x5 itp zapewne powstaną w niektóre dni robocze.
Odpowiedz

Offline Wun

Yorimo zgadzam sie że klasyczny ark jest najlepszy, wyjątkiem jest mod z budowaniem, jednak S+ daje wiele więcej możliwości w budowaniu choćby małych baz, a nie wpływa znacząco na samą rozgrywkę.
Odpowiedz

Offline RUSHB

Myślę, że wyjdzie to w praniu. Dawać ten serwer...zrobimy klimacik, może w końcu będzie normalny serwer Polski z normalnymi adminami.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości