Gdzie zacząć grać pvp w ARK Evolve Survival

Napisany przez UgaBuga, 01-24-2017, 16:54
Gdzie zacząć grać pvp w ARK Evolve Survival

Offline UgaBuga

Thumbs Down 
Siemaaa

Ktoś mi napisze i pomoże bo nigdzie nie ma konkretnej odpowiedzi. Dodgy  ?

Gdzie kurde zaczynać grać...bo gram już z 10 godzin i chyba nie opłaca się w ogóle budować z drewna ... Co z tratfą ? Raz zrobiłem to najechał na mnie gościu niezabudowaną tratfą i jak duch przeniknął przez moje ściany...Powinni to naprawić to jest głupie.
Czy jest sens grać solo ? Chyba że macie jakieś supe miejsówki do szybkiego nabicia tego 50lvl ?
Odpowiedz

Offline Wun

Trochę późno, ale ci odpiszę.
Jak grasz sam lub z małą ilością przyjaciół (gracie we 2-4) to polecam jakiś serwer nieoficjalny z x5-8 statami. Na początku najlepiej zrobić małą bazę schowaną gdzieś w lesie, niedaleko złóż metalu. Tratwy nie polecam, łato ją zrajdować, jeszcze doszedł dinek który sobie na nie poluje.
Co do miejscówki, hmm ostatnio grałem na serwerze gdzie było zawsze 30 osób online, zbudowałem małą bazę na południe od wulkanu w lesie, o dziwo przez 2 tygodnie nikt mnie tam nie odnalazł Big Grin później nastąpił wipe serwera...
Odpowiedz

Offline Roman

(04-17-2017, 11:28)Wun napisał(a): Trochę późno, ale ci odpiszę.
Jak grasz sam lub z małą ilością przyjaciół (gracie we 2-4) to polecam jakiś serwer nieoficjalny z x5-8 statami. Na początku najlepiej zrobić małą bazę schowaną gdzieś w lesie, niedaleko złóż metalu. Tratwy nie polecam, łato ją zrajdować, jeszcze doszedł dinek który sobie na nie poluje.
Co do miejscówki, hmm ostatnio grałem na serwerze gdzie było zawsze 30 osób online, zbudowałem małą bazę na południe od wulkanu w lesie, o dziwo przez 2 tygodnie nikt mnie tam nie odnalazł Big Grin później nastąpił wipe serwera...

ooo dzieki. Wlasnie potrzebowalem podobnej odpowiedzi  Tongue Nikt nie pisze o podstawach startu. Ta gra jest serio trudna O_o
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości